Kahoot

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.3 MB
  • Sürüm 2.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kahoot!
IOS cihazınıza indireceğiniz Kahoot mobil uygulaması eğitim anlamında geliştirilen yenilikçi bir uygulamadır.

Gelişen mobil cihaz teknolojisinden çocukları yasaklamalar ile uzak tutmak yerine eğitim anlamında geliştirilen yenilikçi eğitim uygulamaları ile işi faydalı hale getirmek çok kolay. Hem ebeveynlerin hem de öğretmenlerin çocuklara kullanmaları için tavsiye ettiği Kahoot uygulaması minik öğrencilerin derslere, sınavlara bakış açılarını değiştirecek bir sisteme sahiptir. 

Tamamen teknoloji çağı ile eğitim programlarının bir arada kullanıldığı Kahoot uygulaması öğrencilerin en sevdiği mobil uygulama olma yolunda ilerliyor. Sizde IOS  cihazınıza Kahoot'u ücretsiz indirerek çocuklarınızın kullanamasına izin verebilirsiniz. Cep telefonu kullanma yaşı oldukça düşmüş bir durumdadır. Eğer çocuğunuzun cep telefonu varsa Kahoot'u mutlaka ona önermelisiniz. 

Hem eğitimlerine katkı sağlayacak hem de eğlenecekleri Kahoot uygulaması ile ev ödevlerini yapmak bile onlara eğlence verecektir. Uygulamayı indirin ve üyelik kısmından uygulamaya üye olarak faydalanmaya başlayın. Uygulama sayesinde öğretmenler öğrencileri ile daha sağlıklı bir iletişim kurabiliyor. 

Uygulama üzerinden öğrencilerine hitaben Kahoot sınavları yapabiliyor, onlara ödev verebiliyor ve daha eğlenceli bir ortam içerisinde öğrencileri ile vakit geçirebiliyor. Kahoot ödevleri, Kahoot sınavları öğrencilerin çok hoşuna gidecek bir sistem üzerine kurulmuştur. 

Kahoot indir